EFOP-1.2.1-15-2016-00751 „Kézfogással a bagaméri és bocskaikerti családokért”Zárórendezvény

2019. szeptember 02

EFOP-1.2.1-15-2016-00751 „Kézfogással a bagaméri és bocskaikerti családokért”

Zárórendezvény

Bagamér

2019.08.30.

A rendezvényt az alapítvány kuratóriumi elnöke nyitotta meg, Szabó Györgyi.

A kuratóriumi elnök tartott előadást a Munkanélküliséget Kezelő Alapítvány által megvalósított EFOP-1.2.1-15-2016-00751 számú, „Kézfogással a bagaméri és bocskaikerti családokért” című projektről.

A résztvevők és közreműködők átfogó ismertetőt kaphattak a projektben során megvalósított rendezvényekről, tanácsadásokról és foglalkozásokról. Az előadással párhuzamosan a rendezvényen résztvevők kivetítőn tekinthették meg a projekt keretein belül megvalósult programok képeit, valamint statisztikáit.

Az elnök asszony beszédében kitért a jövőbeli célokra és tervekre, hogy az alapítvány mindenképpen folytatja tevékenységeit az érintett településeken, valamint további pályázatok és egyéb lehetőségeken keresztül támogatja Bagamér és Bocskaikert települését.

Az előadás köszönetnyilvánítással zárult, az előadó megnevezte a projekt során közreműködő partnereket és munkatársakat.

A rendezvény álló fogadással zárult, mely keretin belül az alapítvány számos pozitív visszajelzést kapott azoktól, akik részt vettek a projektben megvalósított programokon.